close
تبلیغات در اینترنت

شهرت این ستاره​ها را دیوانه کرد/ تصاوير • موضوعات
  مطالب تصادفی
  ببینید و..

  تجربه کنید..!
  درباره : جالب و خواندنی اخبار و حوادث
  ♥بازدید : 432 ♥

   شهرت و ثروت چیزهایی هستند که بیشتر ما، حتی اگر در ظاهر نشان ندهیم، برای به دست آوردن آنها تلاش می کنیم. با این حال، با وجود تمام علاقه ای که به ستاره های محبوبمان داریم،گاهی فراموش می کنیم که آنها هم درست مثل ما انسان هستند.

  همیشه تحت تعقیب خبرنگاران بودن، محدودیت های قانونی که قراردادها برای آنها به وجود می آورند و به دست آوردن پولی بیش از آن که قدرت مدیریتش را داشته باشند، باعث می شود آنها گاهی به سرشان بزند. برخی از آنها با گرفتن سلفی های عجیب و غریب و رقص های مسخره این دیوانگی را بروز می دهند، اما برخی دیگر واقعا به مرحله جنون می رسند.

  1. چارلی شین

   

  اخبار,اخبار فرهنگی,شهرت این ستارهها را دیوانه کرد

   وقتی حرف از ستارگانی که با شهرت به جنون کشیده شده اند به میان می آید، چارلی شین یکی از اولین اسم هایی است که به ذهن می رسد. این ستاره مجموعه فیلم های «فیلم ترسناک» مدت بسیار زیادی مورد توجه قرار داشت و در عرصه فعالیت خود بسیار موفق بود. تا این که پس از 30 سال فعالیت حرفه ای و در دوران بازی در سریال «دو مرد و نصفی» شروع به بد رفتاری های مداوم با اعضای گروه کرد، تا جایی که از بازی در این سریال محروم شد. با این اتفاق اخبار مربوط به زندگی جنون آمیز و اعتیاد او نیز انتشار پیدا کرده و حرفه او را نیز تحت تاثیر قرار داد تا جایی که امروز او را تنها در نقش های جزئی می بینیم.

  2. دمی لواتو  

  اخبار,اخبار فرهنگی,شهرت این ستارهها را دیوانه کرد

  تعداد بسیاری از هنرپیشه های کوچک والت دیزنی در عرصه خوانندگی و هنرپیشگی به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرده و به شهرت رسیده اند. اما خیلی از آنها با بزرگ شدن در مرکز توجه رسانه و شهرت دیوانه شده اند. بیشتر مردم نمی دانند که «دمی لواتو»، هنرپیشه و خواننده، نیز دچار عارضه روانی شده است. او در میانه یکی از تورهایش به خانه بازگشت تا در یک آسایشگاه بستری شده و تحت درمان قرار بگیرد. او بعدها گفت که والدین و مدیر برنامه اش به موقع وارد عمل شده و پیش از این که خیلی دیر شود برای درمان او اقدام کرده اند.

  3. مریلین مونرو   

  اخبار,اخبار فرهنگی,شهرت این ستارهها را دیوانه کرد

   این روزها همه از «مریلین مونرو» به خاطر جذابیت، زیبایی و ظرافت زنانه اش یاد می کنند، اما اگر از مسن ترها بپرسید شاید با بحران های روانی پی در پی او غریبه نباشند. مریلین در هشت سالگی به علت اسکیزوفرنی پارانویایی در بیمارستان بستری شد. زمانی که به شهرت رسید نیز این حملات روانی گاه و بیگاه به ویژه سر صحنه فیلم «وصله های ناجور» در سال 1960 دست از سر او برنداشتند. او بارها گفته بود که صداهای موهومی می شنود. وضعیت روانی او روز به روز رو به زوال می رفت تا اینکه جنازه او در تابستان 1962 در خانه اش در کالیفرنیا پیدا شد.

  4. آماندا باینس  

  اخبار,اخبار فرهنگی,شهرت این ستارهها را دیوانه کرد

   «آماندا باینس» که به عنوان هنرپیشه از کودکی تا بزرگسالی همیشه مشهور و مورد توجه بوده است نیز بارها و در مراحل مختلف زندگی دچار حملات روانی شده است. او که بیشتر شهرت خود را مدیون فیلم های «این دختر همان مرد است» و «این رفتارت را دوست دارم» است، از سال 2010 در هیچ پروژه سینمایی یا تلویزیونی حاضر نشده است. با این حال به خاطر رفتارهای دیوانه وارش همیشه خبرساز بوده است. او حتی دچار اختلال در خورد و خوراک شده و همچنین به الکل و مواد مخدر نیز روی آورده است.

  5. بریتنی اسپیرز  

  اخبار,اخبار فرهنگی,شهرت این ستارهها را دیوانه کرد

    خوب، مثل این که داستان ستاره های کوچولویی که در بزرگسالی به جنون رسیده اند تمامی ندارد. «بریتنی اسپیرز» که زمانی یک دختر معصوم و دوست داشتنی به نظر می رسید به طور ناگهانی موهایش را از ته تراشید و رفتارهای جنون آمیزی از خود بروز داد. رفتارهای نا بهنجار او و اعتیاد به مواد مخدر که منجر به جدا کردن فرزندش از او نیز شد. در دنیای رسانه سر و صدای زیادی به راه انداختند و خیلی ها فکر کردند که عمر فعالیت هنری او به پایان رسیده است. با این حال او توانست سلامت خود را بازیابد و با قدرت به روی صحنه بازگردد.

  6. کریستین بیل  

  اخبار,اخبار فرهنگی,شهرت این ستارهها را دیوانه کرد

    هنرپیشه محبوب و پر طرفدار «شوالیه سیاه»، «کریستین بیل»، نیز در طول فعالیت هنری خود دچار بحران های روانی شده است. او در جولای 2008 در مدیریت خشم خود دچار مشکل شده و شروع به جنگ و دعوا با مردم کرد، او فکر می کرد که شهرت وی باعث شده مزیتی نسبت به سایر افراد داشته باشد و بتواند با آنها هرطور که دلش می خواهد رفتار کند. دعوای مشهور او سر صحنه فیلم برداری «ترمیناتور: رستگاری» با یکی از اعضای گروه فیلمبرداری حسابی خبرساز شد. اما کریستین خیلی زود و پیش از این که این مسئله مانعی بر سر راه پیشرفت حرفه ای او ایجاد کند افسار خشم خود را به دست گرفت.

  7. لیندزی لوهان   

  اخبار,اخبار فرهنگی,شهرت این ستارهها را دیوانه کرد

   لیندزی لوهان نیز یکی از آن اسم هایی است که تا حرف از جنون ناشی از شهرت به میان می آید به ذهنمان می آید. او این روزها به خاطر دیوانگی هایش حسابی بدنام شده و نمی توان در چند جمله کوتاه وضعیت حاد روانی او را توضیح داد. لیندزی که فعالیت حرفه ای خود را از11 سالگی شروع کرده است، برای استعداد زیادی که در هنرپیشگی داشت همیشه مورد تحسین قرار می گرفت و ستاره فیلم های زیادی از جمله «جمعه عجیب و غریب» بود. او در زمینه مادلینگ و مد نیز فعالیت هایی داشته است. اما بدنامی ناشی از وضعیت روانی لیندزی لوهان که حتی منجر به زندان رفتنش نیز شده، سایه سنگینی بر فعالیت حرفه ای او انداخته است.

  8. مایلی سایرس   

  اخبار,اخبار فرهنگی,شهرت این ستارهها را دیوانه کرد

  شاید بهتر بود اسم «مایلی سایرس» را در ابتدای این لیست قرار می دادیم. مایلی هم مثل لیندزی لوهان و خیلی از افراد دیگر این لیست از ستاره های سابق والت دیزنی است که این روزها حسابی به سرش زده است. «هانا مونتانای» معصوم و محبوب کودکان تبدیل به جوانی طغیانگر شده است که هر روز با کارهای دیوانه وارش خبرساز شده و حتی عکس العمل هایی شدید در میان همکارانش ایجاد می کند. انتشار عکس های نامناسب و عجیب و غریب در صفحه اینستاگرامش، گریه روی صحنه و دعوا با خبرنگاران از کوچکترین چیزهایی هستند که می توان به آن اشاره کرد. او به همه ثابت کرده که دیگر از آن دختر بچه معصوم خبری نیست.

  9. راسل کرو    

  اخبار,اخبار فرهنگی,شهرت این ستارهها را دیوانه کرد

  بله! کاملا حقیقت دارد. این آقای خوش تیپ و با شخصیت هم جزء دسته دیوانه ها تشریف دارند. آخرین مدرک جنون «راسل کرو» برمی گردد به ژوئن 2005، زمانی که در هتلی در نیویورک می خواست با همسرش در استرالیا تماس بگیرد ولی تلفن خراب بود. آقای کرو هم تلفن را برداشته و به پذیرش هتل رفت و آن را خیلی شیک و مجلسی روی سر کارمند پذیرش خرد کرد. البته که او در حدی نبود که به جناب آقای راسل کرو بگوید که اشکال از طرف مخابرات است! و خوب البته که موضوع خیلی زود حل شد و ایشان به طی کردن پله های ترقی ادامه دادند!

   

  اخبار فرهنگی - بهار نیوز  نویسنده :غریبهنظرات ♥
  مطالب مرتبط
  ارسال نظر برای این مطلب

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی
  کیف آرایشی رولی roll n go

  کیف رولی لوازم آرایش Roll N Go، فوق العاده جا دار، یک وسیله کاربردی برای بانوان. مناسب برای افرادی که می خواهند تمام لوازم آرایش خود را همراه داشته باشند. طراحی زیبا و هوشمندانه ...

  قیمت : 18000 تومان

  
  تبلیغات
  هات آپ | آپلود , آپلود عکس رایگان،آپلود عکس با لینک مستقیم
  عضویت سریع
  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
  ورود
  نام کاربری :
  رمز عبور :

  رمز عبور را فراموش کردم ؟
  اطلاعات
  1394
  1393
  تبلیغات
  دستبند مغناطیسی پاوربالانس
   http://www.takshop91.biz/uploads/13_1392391150.jpg
  میکرو تاچ مکس Micro Touch MAX

   خرید پستی

  شارژر همراه پاور بانک
   خرید پستی

  ساپورت بهاره طرح جين

   http://www.takshop91.biz/uploads/960_1425037969.jpg

  گردنبند دو قلب
   http://www.phototakshop91.com/aks/3/gardanbanddoghalb/2.jpg

  کیف پول و مدارک آلوما والتaluma wallet

   http://www.takshop91.biz/uploads/820_1389978483.jpg

  برس رنگ موی چادویی

  شال جادويي Magic Scarf

  ساپورت طرح چرم مشکی

  گن آه برا اصل هدیه چسب لیفتینگ

   گن سوتین فرم دهنده سینه اسلیم لیفت آه برا اصل

  رنگ مو هات هیوس hair chalk hot huez

  ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دار
   ساعت زنانه نگین دار طرح Love

  لینک ها
  ایران ناز
  روزگار..
  محاسبه WHR
  تبادل لینک رایگان
  ریاضیات
  مدل مانتو و ...
  خنده دارترین ها
  مجله مد
  مد لباس
  شهر آموزش
  بانکداری اسلامی
  خریدآنلاین(دیجی کالا)
  دانلود رایگان انیمیشن
  ایران جیب(اخبار و قیمت های روز)
  پاتوق یو(دانلود رایگان نرم افزار)
  سیستم جامع گلستان(پیام نور)
  ارسال لینک
  تبلیغات متنی
  همیشه به خاطر داشته باش هرگاه به قله رسیدی همزمان در کنار دره ای عمیق نیز ایستاده ای
  امتیاز : [Post_Rate] نتیجه : [Post_Rate_Result] امتیاز توسط [Post_Rate_Count] نفر مجموع امتیاز : [Post_Rate_Total]