close
تبلیغات در اینترنت

بازیگرانی که اسکار در حق شان جفا کرد +تصاویر • موضوعات
  مطالب تصادفی
  ببینید و..

  تجربه کنید..!
  درباره : اخبار و حوادث
  ♥بازدید : 276 ♥

  نبود چانینگ تاتوم یا جیک جیلنهال در فهرست مهمترین جایزه سینمایی سال تعجب سینما دوستان را برانگیخت.

  ما عاشق سینما و فیلم هستیم و همه آن آدم های با استعدادی که با حضور در فیلم ها، جهان خارق العاده ای را خلق می کنند؛ جهانی که لحظه به لحظه در آن زندگی می کنیم. در نتیجه به طور طبیعی عشاق سینما از جوایز سینمایی که به بهترین های جهان سینما تعلق می گیرد، لذت می برند.

  چند بار فهرست نامزدهای جوایز مختلف بخصوص اسکار را بررسی می کنند تا ببینند نام کدام بازیگر مورد علاقه شان از فهرست حذف شده است؟ مردم هر سال درباره جوایز حرف می زنند. چطور ممکن است فلان بازیگر برای این یا آن جایزه نامزد نشده باشد؟

  بعد از اینکه نامزدهای جوایز اعلام می شوند، بارها و بارها درباره این موضوع بحث می شود. حالا هم که موعد اسکار نزدیک شده است، بخشی که معمولا بیشتر شکایت ها مربوط به آن است، بازیگری است. همیشه کسی هست که در یکی از بخش های مربوط به بهترین بازیگر مرد، زن یا نقش های مکمل جا مانده باشد.

  بازیگری بخشی است که بیشترین نظرات در مورد آن داده می شود. سینماروها عاشق رقابت واقعی میان بایگران و فیلم ها هستند. عشاق سینما از بحث درباره اینکه کدامیک از بازیگران مورد علاقه شان شایستگی نامزد شدن یا بردن جایزه را داشته، لذت می برند.

  همین امسال خیلی ها معتقدند در حق بن افلک «دختر گمشده» یا چانینگ تاتوم «فاکس کچر» که نقش مارک شولتز قهرمان کشتی المپیک را بازی می کرد یا از همه مهمتر جیک جیلنهال فیلم «شبگرد» دن گیلروی در نقش دزدی که تبدیل به یک خبرنگار پاپاراتزی می شود.

  این فهرستی از بازی های نادیده گرفته شده در اسکار بین سال های 2010 تا همین سال گذشته است.

  سام شپارد در «بلک تورن»/ Blackthorn

  اخبار,اخبار فرهنگی ,جایزه اسکار

   
  سام شپارد احتمالا یکی از مرموزترین و عجیب ترین هنرمندان آمریکاست. اگر قرار باشد جوایز و افتخاراتی را که در طول اینس ال ها دریافت کرده بررسی کنیم، او نه تنها نمایشنامه نویس فوق العاده ای است که بازیگر خوبی هم هست و در هر نقشی که ظاهر می شود انگار خودش است بدون اینکه بخواهد بازی کند.

  او بر همه چیزهایی که تنسی ویلیامز جنوبی در اجراهایش دوست داشت، احاطه دارد. مردی از یک زمان و مکان دیگر که انگار به زمانه ما پرتاب شده است. همه این ویژگی ها بخصوص در فیلم «بلک تورن» که به طرز وحشتناکی نادیده گرفته شده و خیلی هم مهجور واقع شده، به نمایش درآمده است.

  اینجا او نقش بوچ کسیدی را بازی می کند که در کوه های آمریکای جنوبی زندگی می کند و اسمش جیمز بلک تورن است. او در کمال تعجب از ارتش بولیوی نجات پیدا می کند در حالی که همه فکر می کنند او و ساندنس کید کشته شدند.

  نامه ای به دستش می رسد و متوجه می شود پسری دارد که هرگز او را ندیده و حتی از وجودش خبر نداشته است. چیزی که در دنباله این قصه می آید، داستان مردی است که می خواهد خطر مرگ را بپذیرد تا بتواند قبل از اینکه اتفاقی برایش بیفتد پسرش را ببیند.

  اجرایش مقهورکننده وسرشار از حس درد و وحشت است و نه فقط بازی شپارد، کل فیلم این قابلیت را دارد که به عنوان یک وسترن خوب این سال ها تحسین شود.

  کریستوفر واکن در «هفت روانی»/ Seven Psychopaths

  اخبار,اخبار فرهنگی ,جایزه اسکار

   
  کریستوفر واکن برای خودش حسابی هوادار دارد. او را به خاطر بازی در نقش های عجیب و آدم های غریبه در کارنامه اش می شناسیم. او دیالوگ هایش را بدون هیچ حسی از تاکید می گوید اما منظورش را خیلی قوی می رساند. خیلی ها معتقدند که او در کارنامه اش اجراهای متعددی دارد که ارزش جایزه گرفتن داشته اند.

  در «هفت روانی» مارتین مک دانا، کریستوفر واکن نقش هانس را بازی می کند؛ یکی از همان روانی های فیلم. اجرایش به طرز عجیبی شاعرانه و دوست داشتنی است، در نقش مردی که شاهد از دست رفتن عشق زندگی اشت و حالا به مرگ خود می اندیشد.

  در فیلمی که همه کسانی که در آن بازی می کنند، نقش شان را عالی ایفا کرده اند، در نهایت این واکن است که جلو می آید و تصویری صادقانه از یک روانی ارائه می دهد. کریتوفر واکن دیوانگی، غم و سردرگمی وگیجی را بهتر از همه نمایش می دهد.

  در این فیلم او در بهترین حالت خودش است. تماشاگر نمی تواند جلوی خودش را بگیرد و در چشم های دیوانه او غرق نشود. آن صحنه ای که در اواخر فیلم به دیدن همسرش در بیمارستان می رود، نشان می دهد که چرا جایش در فهرست کسانی است که باید اسکار می گرفتند. یکی از آرام ترین و حساب شده ترین بازی های او.

  اسکارلت جواهانسون در «او»/ Her

  اخبار,اخبار فرهنگی ,جایزه اسکار

   
  صداپیشگی معمولا به دست فراموشی سپرده می شود. انگار یک کار فرعی در صنعت سینماست. به کسانی که کارشان صداپیشگی است باید احترام بیشتری گذاشته شود.

  خیلی ها معتقدند که اصلا صداپیشگی باید بخش مربوط به خودش را در اسکار داشته باشد و تعداد زیادی از کسانی که به این نتیجه رسیده اند، احتمالا بعد از دیدن اجرای فوق العاده اسکارلت جوهانسون در فیلم «او» ساخته اسپایک جونز در نقش سامانتا بوده است.

  در این فیلم جوهانسون نقش یک سیستم عامل را بازی می کند که مثل یک انسان شبیه سازی شده است و می شود با او معاشرت کرد. یوآکین فونیکس که نقش تئو را بازی می کند کم کم عاشق این سیستم عامل می شود و رابطه عاطفی عجیب و غریبی بین یک انسان و یک سیستم عامل شکل می گیرد.

  هر سکانسی که این دو نفر در آن حضور دارند (البته حضور اسکارلت جوهانسون یعنی شنیدن صدایش) احساساتی و جذاب از کار درآمده. سوالات سامانتا درباره زندگی، عشق و اشتیاقش برای دانستن، فوق العاده است.

  تام هنکس در «کاپیتان فلیپس»/ Captain Phillips

  اخبار,اخبار فرهنگی ,جایزه اسکار


  تام هنکس را نه فقط به عنوان یکی از بهترین بازیگران نسل خودش که یکی از بهترین بازیگران تاریخ سینما می دانند. اغلب به او لقب جیمز استوارت معاصر می دهند. اینجا هنکس نقش کاپیتان فلیپس را بازی می کند. یک کاراکتر واقعی که کشتی او مورد هجوم دزدان دریایی قرار می گیرد و او را از کشتی اش می دزدند. اتفاقی که در طول 200 سال نیفتاده بود. سال 2009 دزدان دریایی سومالی به کشتی آلابامای ایالات متحده آمریکا حمله می کنند.

  خیلی از مردانی که روی عرشه آن کشتی بودند به اضافه خود کاپیتان فلیپس معتقدند که به هر حال اغراق هایی برای بالا بردن بار دراماتیک داستان دارد. چه حرف آنها درست باشد و چه نه، اجرای فوق العاده تام هنکس، تماشاگر را میخکوب می کند و نمی توانیده جلوی خودتان را بگیرید و با مردی که در این موقعیت ترسناک گیر افتاده و خودش را به عنون گروگان، قربانی بقیه کرده است، احساس همدردی نکنید. صحنه آخر فیلم آنقدر احساس برانگیز است که بازی هنکس اشک تان را درخواهد آورد.

  ریچارد گیر در «داوری»/ Arbitrage

  اخبار,اخبار فرهنگی ,جایزه اسکار

   
  ریچارد گیر از آن دسته بازیگرانی است که می توانند جسارت و خودنمایی را در رفتارشان به نمایش بگذارند. تعداد کمی از بازیگران می توانند این کار را به این سهولت انجام دهند.

  در این فیلم فرصت پیدا کرده بود تا یکی از چالش برانگیزترین شخصیت های کارنامه اش را بازی کند. فیلم تصویر فوق العاده ای از یک آدم خودمحور و خودپسند (نارسیست) است و قطعا وقتی نام ریچارد گیر میان نامزدهای اسکار آنسال دیده نشد، همه شگفت زده شدند.

  گیر نقش مردی را بازی می کند که به نظر می رسد هر چیزی را که در رابطه با پول است یا با پول به دست می آید، دارد: کسب و کار عالی، دوستان و همسرش. در نتیجه خیلی طبیعی است که به سنت مردان پولدار بی قید و بند بخواهد زندگی اش را به هم بریزد اما یک شب سرنوشت ساز، زندگی او و همه نزدیکانش را تا ابد تغییر می دهد.

  هیو جکمن در «زندانیان»/ Prisoners

  اخبار,اخبار فرهنگی ,جایزه اسکار

   
  هیو جکمن به خاطر بازی در نقش «ولورین» از سری فیلم های «مردان ایکس» شناخته شده است. جکمن در کارنامه اش فیلم های سرگرم کننده و جذابی دارد که در آنها خبری از چنگال های آهنین و سیگار کشیدن موقع تکه تکه کردن این و آن نیست ولی متاسفانهتا اسم هیو جکمن می آید همه یاد «ولورین» می افتند.

  البته اشتباه نکنید. آن فیلم ها هم حسابی سرگرم کننده اند و دیدن شان هم لذتبخش است و هیوجکمن در آنهاه هم فوق العاده است اما خیلی از علاقمندان سینما معتقدند که ارزش های جکمن در فیلم های دیگر بیشتر نمود پیدا می کند.

  «زندانیان» در موعد عید شکرگزاری اتفاق می افتد و دو خانواده برای این روز دور هم جمع می شوند فقط برای اینکه دختران جوان گمشده شان را پیدا کنند.

  جکمن نقش پدر یکی از آن دخترها را بازی می کند. ترنس هاوارد پدر دختر دیگر است. در ادامه داستان اتفاقات مهیبی داریم که ابعاد جدیدی از کاراکتر جکمن را نشان می دهد. جکمن در فیلم غلیان احساسات فوق العاده ای دارد که سکانس های مربوط به او را مجذب کننده می کند.

  لئوناردو دی کاپریو در «جانگوی رها شده»/ Django Unchained

  اخبار,اخبار فرهنگی ,جایزه اسکار


  دی کاپریو در کارنامه اش بارها و بارها نامزد دریافت جوایز شده؛ انگار فقط برای اینکه ببیند چطور هر بار جایزه را به کس دیگری واگذار می کند و با هر نقش جدیدی که بازی می کند چیز جدیدی با خودش به همراه می آورد.

  او بازیگری است که زمانی درباره زیبایی اش جوک می گفتند و اینکه استعدادی ندارد و حالا تبدیل به یکی از بازیگران تراز اول هالیوود شده است. دی کاپریو در همه نقش هایی که تا به حال بازی کرده دوست داشتنی بوده است: یک میلیاردر انسان دوست، بیماری روانی یا ده ها نقش دیگری که با او جان گرفته اند.

  در فیلم تارانتینو نقش صاحب کالوین کندی را بازی می کند، کسی که صاحب یکی از بزرگترین مزارع برده داری درست پیش از جنگ داخلی آمریکاست. یک آدم کاملا سادیست. دی کاپریو در اینجا به عنوان یک آدم عقده ای که از لحاظ روانی مشکل دارد، بزرگترین تفریحش این است که به تماشای جنگ برده هایش بنشیند.

  شاید به خاطر طبیعت سادیستی این نقش باشد یا آشوبی که در آن هست که اعضای آکادمی اسکار بازی دی کاپریو را نادیده می گیرند. صحنه خشنی که جمجمه برده قبلی را در آن می بینیم آنقدر میخکوب کننده است که خودش برای نامزدی اسکار کافی باشد.
  اخبار فرهنگی - هفت صبح

     نویسنده :غریبهنظرات ♥
  مطالب مرتبط
  ارسال نظر برای این مطلب

  نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی
  کیف آرایشی رولی roll n go

  کیف رولی لوازم آرایش Roll N Go، فوق العاده جا دار، یک وسیله کاربردی برای بانوان. مناسب برای افرادی که می خواهند تمام لوازم آرایش خود را همراه داشته باشند. طراحی زیبا و هوشمندانه ...

  قیمت : 18000 تومان

  
  تبلیغات
  هات آپ | آپلود , آپلود عکس رایگان،آپلود عکس با لینک مستقیم
  عضویت سریع
  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
  ورود
  نام کاربری :
  رمز عبور :

  رمز عبور را فراموش کردم ؟
  اطلاعات
  1394
  1393
  تبلیغات
  دستبند مغناطیسی پاوربالانس
   http://www.takshop91.biz/uploads/13_1392391150.jpg
  میکرو تاچ مکس Micro Touch MAX

   خرید پستی

  شارژر همراه پاور بانک
   خرید پستی

  ساپورت بهاره طرح جين

   http://www.takshop91.biz/uploads/960_1425037969.jpg

  گردنبند دو قلب
   http://www.phototakshop91.com/aks/3/gardanbanddoghalb/2.jpg

  کیف پول و مدارک آلوما والتaluma wallet

   http://www.takshop91.biz/uploads/820_1389978483.jpg

  برس رنگ موی چادویی

  شال جادويي Magic Scarf

  ساپورت طرح چرم مشکی

  گن آه برا اصل هدیه چسب لیفتینگ

   گن سوتین فرم دهنده سینه اسلیم لیفت آه برا اصل

  رنگ مو هات هیوس hair chalk hot huez

  ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دار
   ساعت زنانه نگین دار طرح Love

  لینک ها
  ایران ناز
  روزگار..
  محاسبه WHR
  تبادل لینک رایگان
  ریاضیات
  مدل مانتو و ...
  خنده دارترین ها
  مجله مد
  مد لباس
  شهر آموزش
  بانکداری اسلامی
  خریدآنلاین(دیجی کالا)
  دانلود رایگان انیمیشن
  ایران جیب(اخبار و قیمت های روز)
  پاتوق یو(دانلود رایگان نرم افزار)
  سیستم جامع گلستان(پیام نور)
  ارسال لینک
  تبلیغات متنی
  همیشه به خاطر داشته باش هرگاه به قله رسیدی همزمان در کنار دره ای عمیق نیز ایستاده ای
  امتیاز : [Post_Rate] نتیجه : [Post_Rate_Result] امتیاز توسط [Post_Rate_Count] نفر مجموع امتیاز : [Post_Rate_Total]